שלום לכולם 🙂

שמי עידן שלומן, אני מומחה לקידום אתרים (SEO / אופטימיזציה למנועי חיפוש), שותף בחברת Signup ובעלים של יותר מ – 500 אתרים בישראל ובעולם.

כבר במהלך השנים 1999-200 הקמתי את האתר הראשון שלי ב – GeoCities (אחד האתרים הפופולאריים באותה תקופה להקמת אתרים באינטרנט בחינם) ומאז לא ממש הצלחתי להפסיק עם העניין 🙂 .

עידן שלומן - האתר הראשון שלי על The Prodigy

האתר הראשון שהקמתי לא היה מסחרי, שיווקי או תדמיתי – אלא אתר שבא לענות על צורך בסיסי של אהדה ללהקה האהובה עלי באותה תקופה – The Prodigy. במקור, מדובר בלהקה בריטית אשר מתאפיינת במוזיקה של טכנו/רייב ועד רוק אלטרנטיבי ופאנק.

Breathe, אחד הקליפים הכי מוכרים של The Prodigy

באתר בלוגים אורג יל, אני משתף מדברים שלמדתי במהלך השנים האחרונות מאז שנחשפתי לאינטרנט. לעיתים קרובות, אני רואה אצל הלקוחות שלי חששות ופחדים מהאינטרנט – אז באמת שאין ממה לפחד, זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב, רק צריך לעשות את הדברים בצורה הנכונה (ועדיף שכבר מהשלב הראשון) ! 🙂

כיום, אני בעיקר בונה ומקדם אתרים עבור לקוחות Signup ועבור פרוייקטים פנימיים שלי (כמו אתר בלוגים אורג יל, שאתה גולש בו כרגע..). בין לקוחות העבר שקידמתי ניתן למצוא חברות טכנולוגיה ותקשורת, חנויות וירטואליות, רופאים, עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים. מי שממש מתעניין, מוזמן לגשת לאתר של Signup לצפייה בחלק מהלקוחות ולקריאת המלצות מלקוחות עבר.

שיהיה לך בהצלחה,
עידן שלומן