האם חשבת פעם כמה כסף אפשר להרוויח מבלוגינג או חשוב יותר, איך ניתן להרוויח כסף מכתיבת בלוגים ?

בלוגרים מקצועיים ברשת מצליחים לייצר רווחים של 6 ספרות מתוכניות שותפים, מודעות גוגל אדסנס או קישורים שונים בבלוג שלהם. על מנת להרוויח סכומים כאלה עליך לדעת למשוך קהל קוראים קבוע, לכתוב בצורה מושכת ולמקסם פוטנציאל רווחים בבלוג שלך.

מה זה פרובלוגינג (ProBlogging) ?

האמת, שניסיתי למצוא הגדרה כלשהי בויקיפדיה – אבל המונח לא קיים.  אז ההגדרה שלי לשאלה "מי הוא פרובלוגר?" היא אדם אשר מתפרנס מכתיבת תכנים עבור בלוג אחד או יותר באינטרנט. מכאן, ניתן להבין שפרובלוגינג היא כתיבת בלוג אחד או יותר לשם הפקת רווח כספי כלשהו.

מאמרים בנושא פרובלוגינג

לאחר שקראתי, כתבתי, קידמתי, שיווקתי ואפילו הייתי שותף בתפעול של מערכת בלוגים בישראל – הצלחתי להגיע לכמה תובנות מעניינות על בלוגים ועל הפקת רווחים מבלוגים.

במהלך השנים, קראתי אינספור מאמרים אשר נכתבו על ידי אנשים שניסו להסביר לי מהי הנוסחה המנצחת שלהם. במאמרים שלי, ניסיתי להציג בפניך את עיקר הדברים כפי שאני רואה אותם. המאמרים מיועדים לחשוף בפניך אסטרטגיות ניהול, שיווק וקידום של הבלוג שלך.

בסופו של דבר, אני מקווה שבעזרת הידע שנחשף בפניך תוכל להפוך לבלוגר פעיל ורווחי אשר מצליח לייצר הכנסה פסיבית כלשהי. יתכן מאוד שבהתחלה תתקל בקשיים רבים, אבל אל תתייאש – הכישלון הוא בסיס להצלחה והדרך בה ניתן להשיגה בסופו של דבר.

צעדים ראשונים בפרובלוגינג