לא משנה אם אתה בלוגר שמפרסם פוסט פעם ביום או בלוגר שמפרסם פוסט פעם בשלושה חודשים – עליך להשתמש בכל פוסט או עמוד שאתה כותב לא רק בתוכן טקסטואלי אלא גם בתוכן ויזואלי (תמונות, איורים או סרטוני וידאו רלוונטיים) אשר יעשיר את המילה הכתובה.

במאמר זה אסקור מאגרי תמונות לבלוגים ואתרי אינטרנט אשר מאפשרים לך למצוא תמונות ייחודיות, יפות ומקצועיות לשימוש פרטי או מסחרי.

מאגרי תמונות לבלוג

5 מאגרי תמונות לבלוג

חיפוש קצר יכול לחשוף בפניך אינספור מאגרי תמונות לבלוגים, אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות ברשת. הנה כמה מאגרי תמונות איכותיים אשר יכולים לשמש אותך:

  • Pixabay – מאגר תמונות מקצועי, איכותי והכי חשוב חינמי אשר מאפשר לחפש ביותר מ – 1.2 מיליון תמונות, איורים או סרטוני וידאו שונים. כמעט תמיד זה היעד הראשון שלי לחיפוש תמונות איכותיות לשילוב בפרסומים שלי.
  • Free Images – מאגר תמונות ותיק, איכותי וחינמי אשר מציג מגוון רחב יותר של תמונות אך דורש נבירה וחיפוש קצת יותר מעמיק משום שרוב התמונות הועלו על ידי צלמים חובבניים ולא מקצועניים.
  • Unsplash – מאגר תמונות מקצועי אשר מפרסם בכל יום תמונה חדשה לאתר. המאגר של Unsplash כולל תמונות מיוחדות אשר נבחרו בפינצטה.
  • Deposit Photos – מאגר תמונות בינלאומי, איכותי ומקצועי בתשלום אשר מציג קטלוג תמונות עצום של יותר מ – 60 מיליון תמונות שונות. רוב התמונות באתר של Deposit Photos מוצעות בעלות של 1-2$ לתמונה.
  • Pikiwiki – מאגר תמונות ארצישראלי בחינם אשר כולל אינספור תמונות של נופי ישראל, תרבות והווי ישראלי. כל התמונות ב- Pikiwiki דורשות מתן קרדיט וקישור לצלם.

לסיכום, אני בטוח שכל אחד ממאגרי התמונות שהצגתי יוכל לחסוך לך לא מעט זמן בחיפוש ואיתור תמונות איכותיות לבלוג שלך. שילוב של תמונות, איורים או סרטוני וידאו במאמרי התוכן שלך יאפשרו לך למשוך יותר גולשים, להמיר ולמתג את עצמך כבלוג איכותי במיוחד.