ישנן עשרות חברות אחסון אתרים בשוק האחסון, איך תמצא את חברת האחסון הטובה ביותר לבלוג שלך ?- חברת האחסון שלך צריכה לעמוד ב – 5 נקודות השוואה בהצלחה.

 1. תמיכה בבלוגים מבוססי WordPress
  במידה ואתה משתמש בוורדפרס לניהול הבלוג שלך, ישנן חברות אחסון אתרים (בעיקר בחו"ל) אשר הרכיבו חבילות אחסון המיועדות לקהל בלוגרים אשר משתמש במערכת זו.למעשה, חבילות אחסון אתרים המבוססות וורדפרס הן בדיוק כמו כל חבילת אחסון אחרת ברשת. ספקי אחסון המתחייבים לנושא, תומכים בוודאות ב – PHP 4.2 ומעלה ומסד נתונים מסוג  MySQL 3.23 ומעלה.
 2. שרת לינוקס ( יוניקס )
  במידה ואתה מריץ מערכת בלוגים אשר מבוססת על PHP כמו מערכת וורדפרס, עדיף כי תריץ אותה על שרתי לינוקס אשר נחשבים מהירים, טובים וזולים הרבה יותר משרתי חלונות. עם זאת, מערכות PHP פועלות הן על אחסון לינוקס והן על אחסון חלונות.
 3. מוד mod_rewrite
  למרות ש – PHP ו – MySQL עובדים גם עם אפצ'י ( Apache ), מיקרוסופט IIS ו – LiteSpeed, רק שרתים בהם מותקן אפצ'י ( Apache ) יוכלו לעזור לך בעת הגדרת הקישורים הקבועים ב – .htaccessבדרך כלל, ה – mod_rewrite מוגדר כפעיל אצל רוב ספקי האחסון בארץ ובחו"ל כברירת מחדל בשרת.
 4. תמיכה באחסון מרובה דומיינים
  על מנת להפוך לבלוגר שמצליח באמת להרוויח כסף מכתיבה באינטרנט, עליך לתחזק מספר בלוגים באותו נושא או בנושאים שונים. עם תמיכה באחסון מרובה דומיינים, תוכל להריץ מספר רב של בלוגים או אתרים על חשבון אחד ולחסוך עלויות אחסון יקרות.
 5. תעבורה חודשית ושטח אחסון מספק
  בדרך כלל, בלוגים לא צריכים תעבורה של יותר מ – 10 GB אלא אם כן, הם באמת בלוגים פופולריים אשר מצליחים למשוך מאות אלפי קוראים מידי יום ( בישראל, לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב…. ).רוב חבילות האחסון בישראל הן חבילות מצומצמות אשר לא יוכלו לספק את צרכי האחסון שלך בעלות נמוכה. עם זאת, חברות אחסון אתרים בחו"ל יוכלו להציע לך יותר ממה שתשתמש בו בעלויות נמוכות של מספר דולרים לחודש.

במידה ואתה מחפש אחסון למערכת וורדפרס, אני ממליץ לך לבדוק את שרתי האחסון הבאים :

 • חברת Hostgator מספקת התקנה אוטומטית של מערכת וורדפרס (ללא תשלום נוסף).
  חבילת האחסון כוללת נפח אחסון ללא הגבלה, תיבות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, תעבורה חודשית ללא הגבלה, אחסון של דומיין בודד (לחבילה הקטנה ביותר), סאב דומיינים, מסדי נתונים מסוג MySql, פאנל ניהול מקצועי, תמיכה וניטור 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, התחייבות לזמינות שרת של 99.99% מהזמן ועוד…

  פרטים נוספים על חברת Hostgator תוכל לקבל באתר החברה.

 • חברת iPage  מספקת התקנה אוטומטית של מערכת וורדפרס ( ללא תשלום נוסף).בנוסף iPage מספקת לך גישה מלאה ( ללא תשלום נוסף ) לספריית עיצובים ייחודית שלה המיועדים למערכת וורדפרס.חבילת האחסון כוללת דומיין בינלאומי בחינם, מסדי נתונים ללא הגבלה, נפח אחסון ללא הגבלה, תעבורה חודשית ללא הגבלה (בהתאם לתנאי השימוש בחברה), סאב דומיינים ללא הגבלה, אפשרות לאחסון  דומיינים מרובים ללא הגבלה על חשבון אחד, פאנל ניהול מקצועי, תמיכה וניטור 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, התחייבות לזמינות שרת של 99.99% מהזמן ועוד…

  פרטים נוספים על חברת iPage תוכל לקבל באתר החברה.

 • חברת Fatcow מספקת התקנה אוטומטית של מערכת וורדפרס (ללא תשלום נוסף). 

  חבילת האחסון של Fatcow כוללת נפח אחסון ללא הגבלה, אחסון מרובה דומיינים, תיבות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, תעבורה חודשית ללא הגבלה, סאב דומיינים, מסדי נתונים מסוג MySql, פאנל ניהול מקצועי, התאמה מלאה למערכות WordPress, PHPBB, Joomla  ומערכות ניהול תוכן, גלריות ופורומים אחרות, תמיכה וניטור 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, התחייבות לזמינות שרת של 99.99% מהזמן ועוד…פרטים נוספים על חברת Fatcowתוכל לקבל באתר החברה.

במידה ולא מצאת את ספק האחסון האידיאלי עבורך, אני ממליץ לך לבצע חקר שוק בעזרת אתרים אשר מתמחים בנושא. אתר Webhosts ביקורות אחסון אתרים עוסק בביצוע השוואת מחירי אחסון אתרים ומכיל מאמרים, ביקורות וטיפים רבים על בחירת שירותי אחסון ברשת. עוד אתר מאותו הסוג הוא OnFree אשר מהווה מדריך אחסון אתרים למתחילים אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם.

אם יש לך בלוג פופולרי במיוחד, כדאי להעביר אותו לספק אשר מציע שירותי אחסון וורדפרס מנוהלים (Managed WordPress Hosting) אשר מקנים יציבות, ביצועים ותמיכה צמודה יותר.